Тревник Гоазис Вештачка Трева Трева 15х11фт, Висина На Куп Прилагодени Големини Зелен Тепих Од Вештачка Трева За Внатрешен Надворешен Градинарски Тревник

Тревник Гоазис Вештачка Трева Трева 15х11фт, Висина На Куп Прилагодени Големини Зелен Тепих Од Вештачка Трева За Внатрешен Надворешен

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Тревникот гоазис обезбедува меко чувство на трева додека уживате во вашето живеење на отворено без да се справите со маката што ја бара вистинската грижа за тревата. Ако имате миленичиња или деца кои ја претвораат вашата вистинска трева во кал или прашина. Ако имате екстравагантна покривна градина, скромна. заден двор или минутен балкон, ова е совршена трева за вас!. 100% ЕКОЛОШКИ и Пријателски За Миленичиња. Изработени од напредни ПРЕДИВА отпорни НА УВ, полиетиленска ткаенина и издржлива подлога од латекс со дренажни дупки. Дамка и Бледнеат Отпорни. Исечете На Големина доколку е потребно. Отпорни на временски услови, Мувла и Мувла. Перфориран грб за одводнување на вода. Природната боја и УВ се стабилизираат за да ја задржат на тој начин. Одлично за Внатрешни Надворешни Дворови Деца И Домашни Миленици. Вештачката трева за куче лесно се чисти и може брзо да се исуши. Екстра дебела. Висина на купот 18мм/0,7 инчи. Нашата вештачка трева е нетоксична и без олово, што ја прави одлична површина за домашни миленици и деца. Бујна и изгледа исто како природна трева, обезбедувајќи ви уживање во зелената и тревата во текот на целата година. Заштедете Пари : Зелена Трева Без Вода, Ѓубрива или Плевел. Поставете вештачка трева во засенчени, мовливи или суви области за да создадете многу повеќе од само астро домашен куп висина 18мм. може да се намали на саканата големина. Премиум ПП ткаенина отпорна НА УВ, издржлив латекс назад со дренажна дупка. Нетоксични, без олово, без мирис, деца и пријателски за Миленичиња. Одлично за дворот, тремот, дворот, игралиштето, вратата, детското милениче за играње.

Параметри на производот

Стоката во категоријата