Бети Буп Високи Потпетици Слатки Смешни Боди Скокач Девојки Новороденче Бебе Бриско Брендови 24М

Бети Буп Високи Потпетици Слатки Смешни Боди Скокач Девојки Новороденче Бебе Бриско Брендови 24М

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Никогаш нема да сакате да носите ништо друго освен ова бебе новороденче едноделно боди. Самоуверено кажете му на светот дека ја обожавате единствената Бети Буп. Исто така, прави одличен подарок, затоа имајте го на ум следниот пат кога ќе треба да купите роденденски подарок. ГОЛЕМИНА 24М : Постигнете совршено вклопување за вашето девојче СО нашата големина 24М, со ширина околу торзото/должина 11,25 "х 15,25", обезбедувајќи симпатичен и удобен изглед за вас малечко. УДОБНО ЗА СИТЕ : Доживејте безвременски стил со нашиот вграден крој, дизајниран со предвремено затворање за полабаво вклопување што одговара и на девојчињата и на момчињата. Оваа унисекс облека е неверојатно разноврсна. ЛЕСНИ УПАТСТВА ЗА НЕГА : Одржувањето бара минимален напор со нашите удобни и без проблеми упатства за нега. Само измијте ја машината во ладна вода, исушете ја на ниско ниво и избегнувајте пеглање за да ја задржите чистата состојба.

Параметри на производот

Стоката во категоријата