Acdelco PT Повеќенаменски Жичен Конектор

Acdelco PT Повеќенаменски Жичен Конектор

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

Acdelco управувачкиот столб жици темперамент конектор е изградена репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка. Ние произведуваме приклучок за жици за жици на управувачкиот столб за речиси секој автомобил на патот денес. Приклучокот за жици на управувачкиот столб ACDelco се достапни за употреба на пат и надвор од патот и се дизајнирани за сите временски услови. Заштитните надворешни облоги помагаат да се обезбеди долготрајна издржливост. Жиците кодирани во боја овозможуваат лесна инсталација. Гм-препорачан дел за замена за оригиналната фабричка компонента на ВАШЕТО гм возило. Нудејќи квалитет, сигурност и издржливост на ГМ ОЕ. Дополнителни Карактеристики Боја : Црна.

Параметри на производот

Стоката во категоријата