Чинук Треилсајд Полноглавец Помлад Вреќа За Спиење

Чинук Треилсајд Полноглавец Помлад Вреќа За Спиење

Во магацинот.
DEN 831.84
Тековен:

Патека полноглавец Помлад 2 (36 F) Вреќи За Спиењеспецификации : - Боја : Портокалова - Температурен Рејтинг : 36°F / 2°C - Големина : 60" x 27 " - Форма : Правоаголна-Конструкција : Еден слој - Надворешна Обвивка : Полиестерска Тафта-Постава : Понги-Полнење : 1,5 фунти.- Патент : #5 2-начин-Работи Вреќа : Стандард-Вкупна Тежина : 2.5 фунти. Чинук Треилсајд Полноглавец Јуниор 2 (36Ф) Вреќа за Спиење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата