Фондација ЗА Кожа ЗАШТИТЕН ФАКТОР - # 3. Топло беж од Боби Браун За Жени-Фондација оз

Фондација ЗА Кожа ЗАШТИТЕН ФАКТОР - 3. Топло беж од Боби Браун За Жени-Фондација оз

Во магацинот.
DEN 288.00
Тековен:

Тоа е одлична низа на крем гел бои формулирани да бидат целосно бесконечни за да се создаде која било нијанса посакувана со предвидливи резултати со природен изглед. Обезбедува совршени, интензивни и живописни резултати во боја од најквалитетните состојки. Обезбедува совршени, интензивни и живописни резултати во боја од најквалитетните состојки.

Параметри на производот

Стоката во категоријата