Моќ Играчи Аксел Основна Фигура

Моќ Играчи Аксел Основна Фигура

Во магацинот.
DEN 277.12
Тековен:

Моќните Играчи го оживуваат Светот на Акционите Фигури! Придружете Се На Аксел, водачот на овие супер херои со големина на играчки, во неговите авантури да го спаси светот од Лудиот И неговата малигна сила на извртени играчки! Вклучува Моќ Меч и штит ! . 5 " Бројки Скала! . Високо артикулирани.

Параметри на производот

Стоката во категоријата