Богатствата НА каролина CK5413RUG Бронзена Мисирка Љубов Машина Перат Меморија Пена Мат, Црвено, 27

Богатствата НА каролина CK5413RUG Бронзена Мисирка Љубов Машина Перат Меморија Пена Мат, Црвено, 27

Во магацинот.
DEN 479.84
Тековен:

Богатствата НА каролина CK5413 RUG Бронзена Мисирка Љубов Машина Перат Мемориска Пена Мат, Црвена, 19 X 27", мултиколирана Машина Перат Мемориска Пена Мат кој се одгледуваат специфични бронзени турција уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете го празникот на Денот на Вљубените со оваа декоративна Подлога за Денот на Вљубените. Оваа Подлога За Мемориска Пена Што Може Да се Пере во Машина е Од колекцијата Богатства На Каролина Љубовта е. Уметнички дела на подот од вашата бања. Кадифен врв и многу удобен на допир. Ова Е Машина За Перење бања или кујнска подлога која е направена со Мемориска пена. Се одликува со горната површина во коралното руно и е направена со 100% микрофибер ткаенина. Целата површина е мемориска пена со целосна перница, обезбедувајќи врвна удобност. Долната страна на подлогата има површина што НЕ се лизга СБР за најдобра безбедност и погодност. Мери 19 инчи на 27 инчи и Гордо Е Отпечатен во САД со уметнички дела од нашите лиценцирани Уметници. Дизајнот е обоен во влакната на килимот за долготрајна слика. Измијте во ладна вода и исушете ја во машината за сушење на ниска температура. Следете ги упатствата за нега на ознаката на производот. Оваа Подна Подлога е од категоријата производи На Земјоделски Животни На Каролин. Меморија Пена Анти - Замор Мат.

Параметри на производот

Стоката во категоријата