Каваи Рик И Морти Стрипови Дизајн Кошула Плус големина Машки Женски Подароци Дуксер Со Долг Ракав Секојдневен Пуловер Со Кружен Врат Еднобојни Дуксери Pulетски Џеб?

Каваи Рик И Морти Стрипови Дизајн Кошула Плус големина Машки Женски Подароци Дуксер Со Долг Ракав Секојдневен Пуловер Со Кружен

Во магацинот.
DEN 153.44
Тековен:

Детали За производот Материјал : памучна кадифена композитна ткаенина,Мека И Удобна Стил : Секојдневен Модел : Верзија За Печатење : Должина На Лабавиот Ракав : Тип На Ракави Со Долги Ракави : Тип На Раглан Врат : Широк Јака Популарни Елементи : Прилики За Печатење : Секојдневна Работа,Дневна,Канцеларија,Плажа,Забава,Клуб,Бар,Одмор,Одмор,Улично Носењеесен И Зима,Печатени,Кружен Врат,Долг ракав,Лабава Мека И удобна, многу лесна, добра пропустливост На воздухот. Погоден заumn, пролет, зима, ладна ноќ и утро. Обрнете внимание на табелата со големини, како лабава, изберете поголема големина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата