Временска Стража Ниска Страна Кутија, Бела, 174-3-01

Временска Стража Ниска Страна Кутија, Бела, 174-3-01

Во магацинот.
DEN 639.84
Тековен:

Кутија Со Ниска Страна, Бела, Шарки, Вкупна Ширина 60-1/2 Инчи., Вкупната Длабочина 16-1/2 Во., Вкупната Висина 13-1/2 Во., Капацитет за складирање 4.1 кубни. фт., 0.058 Во. Мерач, Завртка Во Стилот На Монтирање, Клуч За Заклучување На Системот, Копче За Притискање На Механизмот За Брава, Вклучува (2) Клучеви, Алуминиум Од Материјал За Каросерија, Алуминиум Од Материјал За Покривање, Неприлагодлив Тип На Капак, Карактеристики Брава За Екстремна Заштита, Ротирачка Брава Во Автомобилски Стил, Целосна Временска Заптивка, Завршница Обложена Со Прав, Шарка На Капакот Да, Отпорни На Временски Услови Да Карактеристики : Бела Карактеристика : Брава За Екстремна Заштита, Автомобилски Стил ротациона брава, Целосна Временска Заптивка, Мерач На Завршна Обработка Обложена Со Прав : 0,058"Вклучува : (2) Клучна Точка : Ниска Странична Кутија Вкупна Длабочина : 16-1/2"Материјал За Тело : Алуминиумски Материјал : Алуминиумски Стил : Стил На Монтирање На Шарки : Завртка-Севкупна Висина : 13-1/2"Вкупна Ширина : 60-1/2"Систем За Заклучување : Клуч механизам : Шарка Со Копче За Притискање : Да Тип На Капак : Неприлагодлив Капацитет За Складирање : 4.1 Кубни. фт.Отпорен На Временски Услови : Да Тип На Ставка : Кутија Со Ниска Страна. Марка : ВРЕМЕНСКА гарда. Производителот Дел Број : 174-3-01. Вклучува : (2) Клучеви. Карактеристики : Брава За Екстремна Заштита, Ротациона Брава Во Автомобилски Стил, Целосна Временска Заптивка, Завршница Обложена Со Прав.

Параметри на производот

Стоката во категоријата