Детска Музика Електрична Гитара Играчка, Музички Едукативни Играчки Со Музика И Светла Едукативно Учење Гитара Играчка За Девојчиња Момчиња Почетник Со Микрофон

Детска Музика Електрична Гитара Играчка, Музички Едукативни Играчки Со Музика И Светла Едукативно Учење Гитара Играчка За Девојчиња

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

краткиот опис не е достапен Го прави секој кат сцена за вашата музичка ѕвезда. Музичка играчка за играње на подот или забава во движење. Бебето може да свири музика со копчиња илиatлер. Мелодиите и светлата ќе привлечат – и ќе го задржат вниманието.

Параметри на производот

Стоката во категоријата