Инципио Дизајн Серија Хенсли Пруги-Заден капак за мобилен телефон - теал

Инципио Дизајн Серија Хенсли Пруги-Заден капак за мобилен телефон - теал

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Инципио Дизајн Серија Хенсли Ленти-задниот капак За Мобилен Телефон Клучни Карактеристики и Придобивки : метална фолија акцентиран дизајн за гламурозен сјај. Флексибилниот браник отпорен на удари го апсорбира влијанието од случајни капки. Цврстата тврда обвивка е обложена со завршница отпорна на гребење за висококвалитетна издржливост.

Параметри на производот

Стоката во категоријата