Совети За Замена На Гума Пешачење Стап Одење Пешачење Столб

Совети За Замена На Гума Пешачење Стап Одење Пешачење Столб

Во магацинот.
DEN 1375.84
Тековен:

Опис : Изработен од врвна гума, антислип, абење-и издржлив. замени.Со растојание, избегнувајте перфорирање, потрајни.Може подобро да ги заштити стапчињата и да добие подобра влечна сила на тврди површини.Погоден за Пешачење На Отворено/ Планинарење/ пешачење /стап за Пешачење итн.Спецификација : Материјал : Гумен Дијаметар : прибл. 1,1 см / 0,43 инчи висина : прибл. 3,8 см / 1,5 инчи боја : Црн Пакет Вклучува : Т8 Парчиња Трекинг Столб Совети Направени од премиум гума, антислип, носат - и издржливи. замени. Со растојание, избегнувајте перфорирање, потрајни. Може подобро да ги заштити стапчињата и да добие подобра влечна сила на тврди површини. Погоден за Пешачење На Отворено/ Планинарење/ пешачење /стап за Пешачење итн.

Параметри на производот

Стоката во категоријата