Честер Помфрит Пченка Закуски Огнени Топла Вкус, оз

Честер Помфрит Пченка Закуски Огнени Топла Вкус, оз

Во магацинот.
DEN 39.68
Тековен:

Честер Помфрит Пченка Закуски Фламин ' Топла Вкус, КОГА ЧЕСТЕР ГЕПАРД го става своето име на закуска, може да смета на храбар и вулгарен вкус како што никогаш не сте вкусиле. ЗАКУСКИТЕ НА ЧЕСТЕР се прават со специјална мешавина од вистински зачини за сирење за да му дадат на секој залак совршен поп и зинг. Внимавај! (Има оган во оваа торба .) Овие закуски се топло-Фламин ' Hot® дали се осмелувате? Подгответе се за крцкање со вкус што ќе ви ја запали устата. Нурнете во црвен жежок пожар на огнена криза со брендот Честер flamin' Hot® Ароматизирани Закуски од Пченка. Ако Се осмелите Да барате повеќе Фламин ' Hot® вкус во овие закуски.. Cheetos® Крцкави Закуски Funyuns® Прстени Со Вкус на Кромид 3.625 мл. НА ФЛАМИН' ПОМФРИТ ЧЕСТЕР Вкус Пченка И Компир Закуски. Крцкав помфрит исполнет со вкус за вулгарна закуска. Зачинета закуска која е одлична за пакување и споделување за вок или училиште. Глутен Слободен.

Параметри на производот

Стоката во категоријата