Томи Типи Поблиску До Природата Екстра Бавен Проток Бебе Шише Брадавици, 0м+ - 2пк

Томи Типи Поблиску До Природата Екстра Бавен Проток Бебе Шише Брадавици, 0м+ - 2пк

Во магацинот.
DEN 100.48
Тековен:

Наградуваниот опсег На Tommee Tippee Поблиску до Природата bpa-бесплатни шишиња за бебиња и брадавици се инспирирани од она што бебињата ја сакаат повеќето мајка. Со најголемата брадавица од шишиња слична на градите некогаш направена, таа се витка како мама и се чувствува како мајка затоа што бебињата го претпочитаат на тој начин што го олеснува префрлањето помеѓу градите и хранењето со шишиња од кога било! Супер-чувствителниот антиколичен вентил на шишето за бебиња е најдоброто нешто за бебето од вас, што го олеснува хранењето за секого. Брадавица од шише во форма на гради за природно прифаќање на бравата загарантирано. Антиколичниот вентил во брадавицата го намалува внесувањето на воздухот и непријатноста за бебето. Мазната брадавица од силиконско шише се чувствува поблиску до кожата. Замена на брадавиците достапни во дополнителен бавен проток, бавен проток, среден проток, брз проток, променлив проток и Сечење За подебели гасови. Компатибилен за употреба само со Томи Типи Поблиску до шишињата со млеко Во Природата. Бпа-бесплатно и без фталат за крајно уверување.

Параметри на производот

Стоката во категоријата