Двоен Кристал И Спајк Крок Куче Јака Големина Светло Розова

Двоен Кристал И Спајк Крок Куче Јака Големина Светло Розова

Во магацинот.
DEN 11184.00
Тековен:

Ова Е Големината На Јаката Со Двојни Кристали и Крок-Шилести Кучиња Со Големина 16 Светло Розова Боја. Квалитет направен дизајн и класичен јака. Оваа јака помага вашето домашно милениче да биде безбедно и во исто време обезбедува стилски начин да ги покажете информациите на вашето домашно милениче. Ве молиме измерете го вратот на вашето домашно милениче и проверете ја нашата табела за големина (2-та слика) пред да нарачате. Ако вратот на вашето домашно милениче падне на линијата помеѓу големини, изберете го поголемиот! Оваа големина на јака за кучиња со двојни кристали и шила е одличен предмет за собирање вештачки крок од нашата колекција додатоци и облека за миленичиња по намалена цена под 30 долари не можеш да пропуштиш. Ново. Блинг Јаки. Јаки.

Параметри на производот

Стоката во категоријата