Монро Шокови И Потпори Oespectrum Суспензија Потпора Се Вклопува изберете: 2004-ШЕВРОЛЕТ АВЕО, ПОНТИЈАК Г БРАН

Монро Шокови И Потпори Oespectrum Суспензија Потпора Се Вклопува изберете: 2004-ШЕВРОЛЕТ АВЕО, ПОНТИЈАК Г БРАН

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Дизајнирани да ја вратат оригиналната фабричка возност и перформанси На возилото, амортизерите На патничкиот автомобил Monroe® oespectrum® обезбедуваат исклучително ниво на прецизност и контрола на управувањето додека ги филтрираат бучавата, вибрациите и грубоста. НАМАЛЕНА БУЧАВА, ВИБРАЦИИ и ГРУБОСТ Twin Technology_ Активниот Контролен Систем обезбедува исклучителна контрола под повеќето услови на возење додека изолира бучава, вибрации и грубост поврзана со ударот. ИСКЛУЧИТЕЛНО РАКУВАЊЕ Целосно раселениот вентил, наместен специјално за секое возило, се прилагодува на крајностите на патот, додека поголемиот отвор обезбедува поефикасна контрола на амортизацијата за да обезбеди конзистентност и непречено возење. КОНТРОЛА и ИЗДРЖЛИВОСТ клипот со флуонска лента обезбедува постојано запечатување помеѓу клипот и цевката под притисок за подобра контрола и зголемена издржливост. Одговара Изберете : 2004-2011 ШЕВРОЛЕТ АВЕО 2009 ПОНТИЈАК Г3 БРАН 2010 ПОНТИЈАК Г3 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Параметри на производот

Стоката во категоријата