Husqvarna Сечилото Вретено Копач Собранието За Косилки И Трактори w 42 46 48 54 Косилка Палуби 587820301, 532187292

Husqvarna Сечилото Вретено Копач Собранието За Косилки И Трактори w 42 46 48 54 Косилка Палуби 587820301, 532187292

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

Husqvarna Сечилото Вретено / Копач Собранието / За Косилки И Трактори w/ 42" 46" 48" 54" Косилка Палуби / 587820301, 532187292 Husqvarna Сечилото Вретено Собранието / Копач Собранието / За Косилки И Трактори со 42" 46 " 48 " 54 " Палуби Ова Е Оригинален Дел Од Husqvarna. НЕ Е Резервен Дел Husqvarna # 587820301 Заменува Oem Дел Броеви : Ariens : 21546238, 21546299 AYP : 187292, 192870, 532192870, 587125401 Dixon : 532187292, 532192870 Husqvarna : 192870, 532187281, 532187292, 532192870, 539112057, 587125401 и 587256401 Mc Culloch : 532 19 28-70 Poulan : 532192870 Одговара Косилки И Трактори со : 42", 46", 48" и 54" Палуби Вклучува : Сечилото Soltspulley Растојание (Мијалник) Монтажа Хардвер Спецификации : Висина : 7 1/2 " Специјално Дизајниран : да го замени 5 pt. ѕвезда вретено вратило.

Параметри на производот

Стоката во категоријата