Природен Килим Природна СЛОНОВА Коска ХХХ

Природен Килим Природна СЛОНОВА Коска ХХХ

Во магацинот.
DEN 479.84
Тековен:

Стилизирана компилација од вековни номадски племенски мотиви, природната колекција Килим е рачно ткаена од занаетчии во Индија од природна рачно картичка волна за богата, сјајна текстура. Рустикални и секојдневни, овие текстурални килими се совршена основа за традиционални, преодни и современи поставки. Природен Килим Природен / Слонова Коска.

Параметри на производот

Стоката во категоријата