Биолажна Поправка Внатре Контрола Крем За Лице Од Матри За Унисе-6. Оз Крем За Лице

Биолажна Поправка Внатре Контрола Крем За Лице Од Матри За Унисе-6. Оз Крем За Лице

Во магацинот.
DEN 848.00
Тековен:

Биолажа Напредна Поправкавнатре Интра-Репаративна Контрола Крем За Лице Матрица Биолажна Поправка Внатре Контролен Крем Интра-Репаративен 6,7 Унца 200 Милилитри тоа е средство за заштита од топлина за да обезбеди сјај и еластичност. Таа е формулирана Со Аргинин и Соја. Обезбедува моментален сјај, еластичност и репарација на мазната коса без жртвување на природното отскокнување и движење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата