20 48 30 Бело Дрво Дрво Биро

20 48 30 Бело Дрво Дрво Биро

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Дозволете оваа елегантна кабриолет биро да создаде совршена работна атмосфера за вас во вашата соба или студија. Доаѓајќи во уникатен модерен стил, ова парче носи шармантна бела завршница која уредно ќе се вклопи со која било постоечка г?кор во твојата соба. Се одликува со фиока, врата и отворени прегради за чување книги и други додатоци. Стилското и функционално парче ќе додаде современ изглед на вашиот работен простор. 20" Х 48" Х 30 " Бело Дрво Дрво Биро (Кабриолет).

Параметри на производот

Стоката во категоријата