Smead 7 Exp Џеб Со Tyvek, Директно, Правни, Манила Redrope, 5 Бо-SMD74395

Smead 7 Exp Џеб Со Tyvek, Директно, Правни, Манила Redrope, 5 Бо-SMD74395

Во магацинот.
DEN 207.84
Тековен:

Железниот човек од џебовите на датотеките, овие џебови се практично неуништливи. Тешка категорија напред и назад со скриена поли лента за зајакнување за подобрување на силата. Тивек гусетите се протегаат во предните и задните панели двојно повеќе од стандардните џебови. Манила наредени за лесно етикетирање. Преклопете го предниот дел за лесен пристап до содржината. Овој производ е направен со употреба на дрво добиено од сертифицирана управувана шума. Железниот човек од џебовите на датотеките, овие џебови се практично неуништливи. Тешка категорија напред и назад со скриена поли лента за зајакнување за подобрување на силата. Тивек гусетите се протегаат во предните и задните панели двојно повеќе од стандардните џебови. Манила наредени за лесно етикетирање. Преклопете го предниот дел за лесен пристап до содржината. Дното и страните целосно затворени. Директно намалување на јазичиња. Овој производ е направен со употреба на дрво добиено од сертифицирана управувана шума. Број На Модел : 74395.

Параметри на производот

Стоката во категоријата