Ханес Оригинали Женски Памук Ребрести Резервоарот Врвот, Големини XS-XXL

Ханес Оригинали Женски Памук Ребрести Резервоарот Врвот, Големини XS-XXL

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Ако барате совршен Резервоар Со модерна силуета, еве го. Ханес Ребрести Резервоарот Врвот е изграден од мека, памук и е ребрести, па тоа се движи со вас. Овој резервоар без ракави има повисоко деколте за лажичка за да го задржи вашиот стил на точка, без разлика дали ќе го обложите или носите соло. Материјал : 100% Памук. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот носи големина S. Fit : Полу-опремени. Деколте : врат Со Висока лажичка. Затворање : стил на Пуловер. Ракави : Без Ракави. Џебови : Никој. Карактеристики : ребреста текстура за истегнување; самостојно врзување на ткаенината на вратот и дупките на рацете; шиење со двојна игла на полите. Женски Памук Ребрести Резервоарот Врвот Од Ханес.

Параметри на производот

Стоката во категоријата