Едноставно маргаритка 14 20 лента декоративна перница за фрлање, правлива роза

Едноставно маргаритка 14 20 лента декоративна перница за фрлање, правлива роза

Во магацинот.
DEN 687.84
Тековен:

"Креирај шарено случајниот изглед на вашиот украсен декор со едноставно маргаритка 20 " x 14 "Дасти розово лента со акцент перница од нашата лента, колекција на баланс. Оваа перница ќе додаде забавно и светло вибрации на вашиот кревет, тросед или фотелја Дизајните во оваа колекција ветуваат дека ќе им донесе насмевка на сите што им се среќаваат. Зашиено затворање. Надолу алтернатива. Реверзибилен. Препорачано место чисто.

Параметри на производот

Стоката во категоријата