Хејнс Прирачници Тојота Камри Авалон

Хејнс Прирачници Тојота Камри Авалон

Во магацинот.
DEN 479.84
Тековен:

Рутински процедури За Одржување поправка На Моторот Ладење и греење и многу повеќе! Хејнс нуди најдобра покриеност за автомобили камиони комбиња Теренци и мотоцикли на пазарот денес. Секој прирачник содржи лесни за следење чекор-по-чекор инструкции поврзани со стотици фотографии и илустрации. Вклучено во секој прирачник : дел за решавање проблеми за да помогне да се идентификуваат специфични проблеми; совети кои даваат вредни кратења за да ја олеснат работата и да ја елиминираат потребата од специјални алатки; забележува предупредувања и предупредувања за домашниот механичар; дијагноза на свеќички во боја и лесен за употреба индекс.

Параметри на производот

Стоката во категоријата