WowWee REV Роботски Подобрена Паметни Возила Делукс Сет Автомобили Рампа И Моќ Пакет

WowWee REV Роботски Подобрена Паметни Возила Делукс Сет Автомобили Рампа И Моќ Пакет

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Воведување НА ВРТЕЖИ од Вуви. ВРТЕЖИТЕ се Роботски Подобрени Возила кои се овозможени со апликации и изградени за битка. Вртежите можат да размислуваат, возат и да се борат за себе-не е потребен играч двајца. Вртежите се цврсто поврзани за да ве надмудрат, надигруваат и надминат вас, нивните човечки противници. Секое возило е опремено со технологија Beacon Sense, комерцијален ГПС систем во затворен простор што им овозможува да ја почувствуваат својата околина и соодветно да се движат. ВРТЕЖИТЕ не бараат посебна површина или подлога за играње, а до 16 различни возила можат да влезат во играта во секое време. Секој КОМПЛЕТ ЗА СТАРТУВАЊЕ НА ВРТЕЖИ доаѓа со две специјално опремени возила; само преземете ја бесплатната апликација и скокнете на возачкото седиште, додека го поставувате вториот ВРТЕЖЕН МОМЕНТ Во РЕЖИМ на ВЕШТАЧКА ИНТЕЛИГЕНЦИЈА. Квадрат надвор против ВАШИОТ ПРОТИВНИК ЗА ВРТЕЖИ во повеќе режими на игра Како Опстанок, Арена, Фаќање На Знамето и многу повеќе! Но, бидете внимателни..Интелигенцијата може да биде опасна. Wow Wee REV Роботски Подобрена Паметни Возила Делукс Сет 2 Автомобили Рампата И 2 Моќ Пакет.

Параметри на производот

Стоката во категоријата