Имитан Женски Желе Сандали Т-Ремен Прашка Дожд Чевли Клин Платформа Летни Плажа Чевли

Имитан Женски Желе Сандали Т-Ремен Прашка Дожд Чевли Клин Платформа Летни Плажа Чевли

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Опис : . Тип На Шема : Еднобојна, Лесна, Нелизгачка, Проѕирна. Боја : Црна, Розова, Транспарентна Сребрена, Транспарентна Златна, Транспарентна Црна (Опционално). Големина : 4.5, 5, 6, 7, 8, 9 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Горниот Материјал : Пластика. Надворешен Материјал : Пластика. Тип На Пета : Блок. Прицврстување : Тока. Тип На Прст : Кружен Прст. Висина На Цевката : Ниска Цевка. Единствен Занает : Обликувани Чевли Со Инјектирање. Сезона : Лето. Содржина На Пакетот : . 1 Пар Сандали (други Додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да ги купите. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см). Име на желе чевли : Женски Рибар Т-Ремен Желе Рамно Затворање На Бравата Меки Гладијаторски Сандали/ Женски Летни Ретро Желе Ремен За Ремен Дожд Рибарски Сандали/Женска Платформа За Желе Сандали Со Клинести Потпетици Прилагодлив Ремен Горните Чевли со Низок Врв. Онаму каде Што Симпатичната Се Среќава Удобно - Со женски кружен прст и сјаен желе со шупливи сандали во форма на птичји гнездо, супер мекиот синтетички материјал е дизајниран за чист, не-украсен изглед кој ја максимизира удобноста. Желе чевли е многу класичен летен женски стил на чевли, желе може да ви донесе кул и меко искуство, не се плаши од летниот досаден дожд, желеа чевли за жени имаат повеќе жив дизајн, водоотпорна платформа + високата пета може да ве направи супериорни. Желе сандалите се направени целосно од пластика и се водоотпорни и отпорни на лизгање. Може да се претвори во пар женски чизми за дожд во дождливото лето и може да се користи како пар сандали на плажа кога играте на плажа. Не се плаши од морска вода и песок. Модерни стилови, исто така, можат да бидат спарени со сите летни предмети, шопинг, класа, работа!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата