ЈУНИОРСКА Дц Лига На Супер-Миленичиња Крипто Круг Значка Тркачки Резервоар Врвот Канкун Медиум

ЈУНИОРСКА Дц Лига На Супер-Миленичиња Крипто Круг Значка Тркачки Резервоар Врвот Канкун Медиум

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Подгответе се да се приклучите На Дк Лигата На Супер-Миленичиња бидејќи тие ги совладуваат сопствените новооткриени сили и се здружуваат за спасувачка мисија за да ги спасат своите киднапирани најдобри пријатели на Лигата На Правдата! Оваа возбудлива Нова Дц Лига На Супер-Миленичиња Крипто Круг Значка Графички Тркач Резервоарот Врвот На Јуниорите карактеристики Крипто, супер-куче, во забавна линија уметнички стил во предниот дел. Одговараат за да ви помогне да го спаси денот со овој супер дизајн! Уживајте во удобноста и модата во исто време Со овој уникатен Графички Резервоар За Тркачи На Јуниори Што го прикажува анимираниот филм, Дц Лига На Супер-Миленичиња!. Намачкајте ги вашите работи со Овој вграден Резервоар За Јуниори кој е совршен за секоја пригода! Одликувајќи Се Со Крипто, супер-кучето, во забавен стил на уметност преку фронтот. Најдете совршено одговара за вас! Проверете ги нашите табели со големини за повеќе информации. Изработени од најквалитетни материјали на првокласни дигитални печатачи директно до облека. *Оваа ставка е направена по нарачка; ве молиме размислете за ова кога нарачувате повеќе големини.*. Печатени Во Сад со безбедни мастила на база на вода. Лесна нега; машинско перење ладно внатре кон надвор со слични бои, исушете се ниско (закачете суво за најдобри резултати). Официјално лиценцирана облека. Дизајниран од и ексклузивна соработка со врвни брендови и уметници од светска класа.

Параметри на производот

Стоката во категоријата