Доли Партон Двострани Разнобојни Подлоги, Кт

Доли Партон Двострани Разнобојни Подлоги, Кт

Во магацинот.
DEN 63.68
Тековен:

Овие Доли Двострани Картон Доли Партон Розова, Црвена, Сива Подлога се совршени за секоја прослава или забава. Секое пакување вклучува 8 квадратни, двострани подлоги со димензии 4 " х 4."Одликувајќи се со светло розеви тонови од едната страна и познати цитати И фотографии На Доли Партон од другата страна, овие подлоги се одличен начин да додадете забавна боја на секое дружење. Со подлоги за повеќекратна употреба за да можете да се фокусирате на забавата наместо на чистењето, притоа заштитувајќи ја вашата маса или површината на забавата. Спарете со други резерви и украси За забави На Доли Партон за да го комплетирате изгледот. Продадени во пакувања од 8, зграби доволно за сите ваши гости. Доли 8 Кт Двострана Картон Доли Партон Розова, Црвена, Сива Подлоги. Разнобојните подлоги се совршени за забава со Тема Доли Партон или за секоја свеченост. Исто така, проверете ги другите ставки од нашиот широк избор на материјали За забави На Доли Партон. Подлогите се погодни за топли и ладни пијалоци. На хартиените подлоги има познати цитати и фотографии Од Доли Партон кои гостите на забавата ќе ги сакаат. Подлогите во форма на квадрат имаат димензии 4" х 4 " и забавуваат дизајни во различни тонови на розова боја.

Параметри на производот

Стоката во категоријата