Историја На Њујорк

Историја На Њујорк

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Историја на њујорк (36 х 24) ќе го направи совршениот додаток на вашиот дом или канцеларија или примач на подароци. Ова лиценцирано Ликовно Печатење беше репродуцирано На Врвна Тешка Берзанска Хартија која ги доловува сите живописни бои и детали за оригиналот. Овој прекрасен Отпечаток На Постер За Ликовна Уметност е подготвен за закачување или врамување и бродови во преголема цевка за максимална заштита. Историја на градот њујорк (36 х 24).

Параметри на производот

Стоката во категоријата