Еурека Фудбал Билтен Одбор Во Собата

Еурека Фудбал Билтен Одбор Во Собата

Во магацинот.
DEN 560.00
Тековен:

Комплетите На Огласна Табла еурека сигурно ќе ја оживеат секоја просторија. Со најсветлите бои, индивидуалните дизајни и разновидноста на стилови, изборот е бесконечен. Тачдаун! Инспирирајте ги учениците да "работат заедно" како тим и со овој 4 панел сет на забавни фудбалски пози. Комплетот од 22 парчиња вклучува : 4 Пози, 1 Транспарент и Парчиња Исечени На Умирање. Различни Форми и Големини на вашите омилени фудбалски икони за украсување. Одлично за огласни табли. Сите Возрасти. Модел : ЕУ-847678. Марка : Еурека.

Параметри на производот

Стоката во категоријата