Garanimals бебе девојче Ками каросерија, 4-пакет

Garanimals бебе девојче Ками каросерија, 4-пакет

Во магацинот.
DEN 112.00
Тековен:

Зачувајте и заштедете на најважните работи за бебето, почнувајќи од оваа четири-пакет со ками-стил. Со дното на копчињата за лесни промени, ова тело е совршено за родители и бебе! Вклучува 4 каросерии. Квадратно деколте. Без ракави. Копчиња за прицврстување на дното за лесно менување. Контраст за печатење. Графички : 100% памук; Печатење : 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Боди -куќиште на девојчињата од Гаранималс.

Параметри на производот

Стоката во категоријата