Уметнички Ткајачи Шафран Сојузник 18 18 Перница

Уметнички Ткајачи Шафран Сојузник 18 18 Перница

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Основната, цврста перница Од Шафран е совршен натпревар за простор кој има софистицираност и ќе додаде одличен контраст на бојата за стилска и елегантна просторија. Уметнички Ткајачи Шафран Сојузник 18" х 18 " Перница (Со Пополнување Надолу).

Параметри на производот

Стоката во категоријата