Кембриџ Кенет Геометриски Дијаманти Волна Површина Килим, Црна Слонова Коска, 3'5'

Кембриџ Кенет Геометриски Дијаманти Волна Површина Килим, Црна Слонова Коска, 3'5'

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно . Живеат Подобро.

Параметри на производот

Стоката во категоријата