Хајди Размена 5-Точка Ѕвезда Хартија Фенер 11 - Бело

Хајди Размена 5-Точка Ѕвезда Хартија Фенер 11 - Бело

Во магацинот.
DEN 191.84
Тековен:

Хајди Размена - Пет Точки Ѕвезда Хартија Фенер : Бело. Совршен додаток за вашата забава или домашен декор! Овој пакет содржи еден хартиен фенер од 11х11 инчи. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : овој производ содржи хемикалии познати на Државата Калифорнија за да предизвикаат рак вродени дефекти или друга репродуктивна штета. Немојте да џвакате или да џвакате. Увезени.ШКУ : СДС-МИ01524967 Мал фенер за снегулки. Закачете ја за забавен декор. Одмор дома декор.

Параметри на производот

Стоката во категоријата