КАРАМЕЛ ЉУБОВНИЦИ ЗАСТАНЕ ТОРБИЧКА ВЕЛИГДЕН 23. УНЦА

КАРАМЕЛ ЉУБОВНИЦИ ЗАСТАНЕ ТОРБИЧКА ВЕЛИГДЕН 23. УНЦА

Во магацинот.
DEN 103.68
Тековен:

Оваа пролетна мешавина Од Мини И Бонбони Со Забавна Големина е токму она што ви треба за да ја воодушевите толпата на овогодинешната велигденска прослава. Совршен за криење Во велигденски јајца и корпи, па дури и за сервирање во јадење со бонбони меѓу сите ваши Други велигденски задоволства, овој асортиман на чоколадни бонбони има опција за секој љубител на бонбони. Земете торба и резервирајте за пролет! Содржи една торба ОД 23,64 унци Од М&М, ТВИКС И Млечен ПАТ Карамела Велигденска Сорта Измешајте Торба За Бонбони. Овој асортиман на чоколадни бонбони е полн со мини и забавни големини од вашите омилени брендови. Добредојдовте пролет со шарени мини парчиња од вашите омилени Чоколадни Бонбони НА МАРС. Кога ќе сторат само најдоброто чоколадо и бонбони, побарајте ја оваа мешавина на асортиман НА М&М, ТВИКС и МЛЕЧЕН ПАТ. Бонбони од оваа сорта торба е одлична за пополнување на велигденски јајца, велигденски корпи и пролетни бонбони јадења. Бонбони од оваа сорта торба е одлична за пополнување на велигденски јајца, велигденски корпи и пролетни бонбони јадења.

Параметри на производот

Стоката во категоријата