Диксон, ДИКС94005, Повеќенаменски Хоби Четка Сет, Сет, Црвено

Диксон, ДИКС94005, Повеќенаменски Хоби Четка Сет, Сет, Црвено

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

Повеќенаменскиот Комплет Четки вклучува три рамни и две заострени четки за различни апликации за сликање. Дизајнот на четката има висококвалитетни влакна, рачки од дрво со лесен зафат и цврсти лесни метални ферули кои спречуваат таложење на пнт. Четките за боја се сертифицирани АП нетоксични и се во согласност со стандардите АСТМ и АНСИ. Диксон, ДИКС94005, Повеќенаменски Хоби Четка Сет, 5 / Сет, Црвено.

Параметри на производот

Стоката во категоријата