V7-КАБЛИ V7CAT6UTP-01M-BLU-1E 3FT CAT BLUE TIP МРЕЖА

V7-КАБЛИ V7CAT6UTP-01M-BLU-1E 3FT CAT BLUE TIP МРЕЖА

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Одликувајќи се со построги спецификации за намалување на бучавата од вкрстување и систем, v7 CAT6 обликувани кабли за лепенки без пречки ја максимизираат брзината на Вашата Локална Мрежа (LAN) и се совршени за апликации со поголем пропусен опсег, како Што Се гласовни преку IP (Vo IP) или видео апликации. V7 CAT6 каблите за лепенки обезбедуваат чисти, јасни преноси со помала загуба на враќање, што резултира со сигурни и практични перформанси На Gigabit-Ethernet. Каблите имаат чизми за конектори без пречки за да обезбедат олеснување на напрегањето и да обезбедат издржлива и цврста врска. Каблите V7 Cat6 се достапни во широк спектар на бои и должини. Сино.

Параметри на производот

Стоката во категоријата