Бакстон Студио Надин Кадифена Тапацирана Глава

Бакстон Студио Надин Кадифена Тапацирана Глава

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Додавањето На Кадифената Глава На Студиото Бакстон Надин во постојната рамка за кревет е најлесниот начин да и дадете гламурозен изглед на вашата спална соба. Оваа глава има инженерска дрвена рамка. Обложен е за удобност и тапациран со полиестерско-кадифена ткаенина во вашиот избор на достапни опции за боја. Скалопираната форма е нацртана со облога на ноктите. Изберете од достапни големини. Инженерска дрвена рамка. Обложена со пена. Тапациран со полиестерски кадифе. Изберете од достапни бои за тапацир. 5-ниво прилагодливи дрвени столпчиња се прикачуваат на насловот. Прилагодливи дрвени столпчиња на 2 нивоа се прикачуваат на рамката на креветот. Скалопиран дизајн со облоги за нокти. Традиционален стил. Потребно е собрание.

Параметри на производот

Стоката во категоријата