Популарни Есенски Дуксери Реми Волк Стока Дуксери Унисе Дуксер Без Џеб Машки Женски Пуловер Обични Момчиња Девојчиња Улична Облека

Популарни Есенски Дуксери Реми Волк Стока Дуксери Унисе Дуксер Без Џеб Машки Женски Пуловер Обични Момчиња Девојчиња Улична

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Стил На Должина на ракавот : Должина На Облека Со Долги Ракави : Редовен Тип : Лабав Стил : Мода/Секојдневна/Дебелина На Колкот : Стандарден Тип : Дуксер : Јака : Тип На Шема Со Качулка : Материјал За Печатење : полиестерски влакна меки и Удобни, погодни за Кожата, Лесни.Сезона : Зима, Aut, пролет инструкции За Перење : Рачно перење или машинско перење, миење раце може да ја направи облеката издржлива. Таа е погодна за секојдневно носење, слободно време, датира, улица, работа, училиште и други occasions.It погоден е и за пролет, aut, зима, забави, празници, родендени, нови години и други прилики.Исто така одличен роденденски подароци. Ве молиме погледнете ја табелата со големини за да ја изберете соодветната големина поради рачно мерење, ве молиме дозволете разлика од 1-3 см, благодарам.Ако сакате да носите лабава, се препорачува да купите облека што е една големина поголема од вообичаеното. Ви благодариме за вашиот избор. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не и ние ќе ви одговориме навреме. Популарни Есенски Дуксери Реми Волк Стока Дуксери Унисекс Џебен Дуксер Машки Женски Пуловер Обични Момчиња Девојчиња Улична Облека.

Параметри на производот

Стоката во категоријата