Хинваи Жените Плус Големина Дозвола Жена Каузално Печатење Блуза Краток Ракав Маица Летни Врвови Зелена 4

Хинваи Жените Плус Големина Дозвола Жена Каузално Печатење Блуза Краток Ракав Маица Летни Врвови Зелена 4

Во магацинот.
DEN 396.00
Тековен:

Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 112см/44.74 " ① Материјал Е Направен од удобен и дише материјал, одличен допир, удобен за носење, лесен материјал, но не грижете се за проѕирен, погоден за вашето секојдневно носење. Одговараат За Лето и Пролет. Големина : XXL Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 97см/38.58 "Должина : 71см/27. Големина : М Големина. Тој е многу мек, удобен, еластичен, лесен и одговара на вашата кожа.Материјал : Полиестер.Женска Каузална Блуза За Печатење Маица Со Кратки Ракави Летни Врвови Карактеристики : , Краток Ракав,Печатење Секојдневна Облека,Стилски и дизајн, Летни секојдневни Врвови. Оваа уникатна опуштена лабава маичка е стилско и елегантно парче за секојдневен секојдневен изглед и прилики.87" Должина : 65см/25. Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Врвен Производ information : Season : Summer Gender : Women,Girl Occasion : Casual,Daliy Material : Polyester Collar : Style : Casual,Length : Редовна Должина На Ракавот : Краток Ракав како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Маица : Големина На С.Стил : Овие Отпечатени Врвови Можат Да бидат Одлични под јакни или сами, облечени со фармерки, шорцеви, Фустан,потпетици или станови, токму онака како што сакате повод : Секојдневен,Секси,Дали,Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава,Свадба, за работа, Клуб,на домашен Одмор и многу повеќе. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Совршен за секојдневен, шопинг, работа, тренингот, датира, улична облека, канцеларија, бизнис повик, основи, ноќта на вештерките партија, отворено, секојдневно носење, ве прават шармантни и кул. ①Прилика : шик и пријатен врв за лето. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 119см/46.

Параметри на производот

Стоката во категоријата