DiabloSport 8321-Ar Компјутерски Чип Програмер

DiabloSport 8321-Ar Компјутерски Чип Програмер

Во магацинот.
DEN 1439.20
Тековен:

Компатибилен Со 2018-2023 RAM® Класик-5,7 L - 8-Брзински Пренос. Овој производ не е создаден или продаден ОД ram®.;Ако сте ѓубре од коњски сили и ви треба фикс, не гледајте понатаму. Програмерот за Перформанси i3 in Tune i3 на Diablo Sport е лесен начин за зајакнување на моќноста без дури и пукање на хаубата! Добивате надградба на перформансите што го прави вашиот гас поодговорен, ја оптимизира возноста, па дури и додава некои коњски сили од долниот крај! Програмерот i3 in Tune е претходно натоварен со дино-тестирани програми за изведба дизајнирани специјално за вашиот автомобил или камион. За неколку минути, можете да додадете коњски сили и вртежен момент без други потребни алатки! Овој Комплет За Размена НА PCM вклучува intune i3 и еднократна отклучена pcm вкрстена пратка за вашето Возило Крајслер.; Лесен начин за зајакнување на моќноста без дури и пукање на хаубата. Го прави вашиот гас поодговорен, ја оптимизира возноста, па дури и додава некои коњски сили од долниот крај. Претходно натоварени со дино-тестирани програми за изведба дизајнирани специјално за вашиот камион. Одговара Изберете : 2019 RAM МЕМОРИЈА 1500 КЛАСИЧЕН ТРГОВЕЦ 8 Цил 5,7 L 2018 RAM МЕМОРИЈА 1500 SLT 8 Цил 5,7 L 2021-2023 RAM МЕМОРИЈА 1500 КЛАСИЧЕН 8 Cyl 5,7 L 2020 RAM МЕМОРИЈА 1500 RAM МЕМОРИЈА 8,7 L 2020 RAM МЕМОРИЈА 1500 КЛАСИЧЕН SLT 8 Cyl 5,7 L и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Параметри на производот

Стоката во категоријата