Багс Лб Акустична Гитара Пикап

Багс Лб Акустична Гитара Пикап

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

LR Baggs LB6 е унитарен пикап за седло за акустични гитари. Пикапот LB6 ви нуди висок излез и голема чувствителност и присуство. Го репродуцира природниот звук на вашата акустична гитара. Отпорен на повратни информации. Може да биде вклучен директно во повеќето засилувачи гитара или НА ГОДИШНО ниво. 100% заштитен, супер тивок. Лб6 Унитарна седло пикап за акустична гитара со шест индивидуални сензори кои се неверојатно одговорни.

Параметри на производот

Стоката во категоријата