Возачи bylee® Женски Ултра Мек Капри

Возачи bylee® Женски Ултра Мек Капри

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Совршени за транзиција помеѓу сезоните, Возачите На Ли® Ултра Мек Тексас Капри ќе бидат првото нешто што ќе го посегнете кога ќе излезе сонцето. Доаѓа со силуета со среден пораст која е прекрасно разноврсна, како и класичен стил со пет џебови со детален вез. Овие капри се изработени од удобна мешавина од памук со само суптилна количина на истегнување за флексибилност во вашиот ден за ден. Тие се вклопуваат цврсто, но не премногу цврсто низ бутот, слетувајќи високо на телето за должина што е подготвена за претстојните сезони. Завршете го изгледот со графичка маичка. Редовно вклопување, среден пораст. Контурна половина. Патент лета со затворање на копчето. Пет џеб стил со задниот џеб вез. 73% памук, 25% полиестер, 2% спандекс.

Параметри на производот

Стоката во категоријата