Одржува Изразување Внуци Бела Рамка За Слика

Одржува Изразување Внуци Бела Рамка За Слика

Во магацинот.
DEN 319.84
Тековен:

Лесно прилагодете го вашиот дом или канцелариски простор со убавината и шармот на уметничката Рамка за Изразување 5х7. Оваа впечатлива рамка доаѓа во четири опции за боја кои суптилно додаваат софистицирано чувство во вашиот домашен декор, додека обезбедувањето на вашата омилена фотографија е ѕвездената атракција. Секоја рамка има и свој уникатен израз за понатамошно персонализирање на вашиот приказ на фотографии. Изразите вклучуваат благословени, внуци, благодарни, семејство, спомени, твое секогаш, добри времиња, љубов и смеа и вера. Тоа е одличен начин да ги доловите моментите на добри времиња со пријателите, семејството, миленичињата, спомените за одмор, па дури и малите уметнички отпечатоци. Подарете ја оваа прекрасна рамка како персонализиран подарок за време на празниците, за родендени, годишнини, свадби, загревање на куќата и многу повеќе. Секоја цврста рамка вклучува стакло за дополнителна заштита на вашите скапоцени спомени. Рамката има и се што ви треба за без напор да ги прикажувате вашите фотографии, вклучително и штафелај за приказ на маса и прикачени ѕидни закачалки за ѕиден дисплеј. Комбинирајте со повеќе рамки од оваа колекција за да создадете навистина уникатен и прилагоден дисплеј во вашиот дом или канцеларија! Потпирачи 5х7 Изразување Слика Рамка.

Параметри на производот

Стоката во категоријата