Итан Харпер „Контура на кучиња I“ платно уметност

Итан Харпер „Контура на кучиња I“ платно уметност

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче.

Параметри на производот

Стоката во категоријата