Декод 42 Вештачко растение Дракана во реални лисја и беж керамички тенџере

Декод 42 Вештачко растение Дракана во реални лисја и беж керамички тенџере

Во магацинот.
DEN 527.84
Тековен:

Декод 42 "Вештачко растение Дракаена во реални лисја и беж керамички тенџере е уникатен додаток на вашиот стилски дом. Користете го како централен дел на масата за кафе на дневната соба или парче акцент на актерка од страна на конзолата за конзола на ходникот. Додадете малку зеленило на вашиот декор без напор со овие вештачко зеленило. Ова разноврсно вештачко растение е освежувачка фокусна точка и ходник декор за домови со високи прозорци и многу природна светлина. Оваа ставка се испорачува во 1 картон. Ова затворено вештачко растение е направено од полиетиленски лисја во тенџере со дијаметар од 18 ". Вештачко растение за зеленило Фаукс прави одличен подарок за секоја пригода. Погодно само за употреба во затворен простор. Оваа ставка се испорачува целосно собрани на едно парче. Ова е едно лажно растение со зелена боја. Современ стил. Прегрнете го уметничкото изразување со стил кој ги истакнува смелите дизајни со елегантни линии, неутрални елементи и минималистичка естетика. Ова вештачко фабрика за подот на домот е изработено од чист полиетиленски материјал. Овој преголем вештачки растителен декор има мешавина од зелено и жолто зелено лиснато тело со кафеави обоени камења и чаден бел готов тенџере. Оваа вештачка фабрика за очи во тенџере покажува висок дизајн на растителни листови со природни мешани камени полнила и голем полиетилен тенџере во форма на чаша. Вештачкото растение мери 20 L x 20 W x 42 H инчи и тежи 9,18 фунти. Ова вештачко растение во саксија има висока шилеста структура на растенијата со камења со полнење тон на земја и голем тенџере во форма на чаша. Избришете чиста со сува крпа. Вештачкото растение се произведува и се става безбедно на тенџере со мешани камени полнила за реален и естетски зачудувачки приказ на подножјето. Современ стил. Декод 42 "вештачко растение Дракаена во реални лисја и беж керамички тенџере прави совршен додаток на кој било дом.

Параметри на производот

Стоката во категоријата