Кенет Кол Реакција Спреј За Тоалетна Вода За Мажи 3. оз

Кенет Кол Реакција Спреј За Тоалетна Вода За Мажи 3. оз

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

Кенет Кол Реакцијата За Мажи беше воведена во 2004 година како машка арома. Овој машки мирис е остар и префинет. Овој мирис поседува мешавина од мошус, сандалово дрво, пачули, зелено јаболко и лубеница. Кенет Кол Реакцијата се препорачува за дневно носење. Врвни Белешки : Диња, зелено јаболко, лубеница, лимон и вар. Средни Белешки : Пачули и крин-на-долината. Основни Белешки : Сандалово Дрво и мошус.

Параметри на производот

Стоката во категоријата