Колкрафт Спринт Џогирање Шетач, Црна

Колкрафт Спринт Џогирање Шетач, Црна

Во магацинот.
DEN 3001.44
Тековен:

Количката За Џогирање Колкрафт Спринт Х има предно тркало исполнето со воздух од 12 инчи што може да се врти за прошетки за заклучување на место за џогирање. Колкрафт Спринт Х Шетач За Џогирање, Црна : Предното тркало исполнето Со воздух од 12 инчи може да се врти или заклучи на место. 16" задни тркала исполнети со воздух, прецизни топчести лежишта и динамична задна суспензија. Голема, достапна корпа за складирање. Практично слободно преклопување. Седиште со повеќе позиции и безбедносен ремен со 5 точки со обложени ракави за потпирање. Поместена лента за напер и отстранлив држач за чаши за деца. Матичната лента вклучува 2 држачи за длабоки чаши и простор за складирање. Дизајнот на крошна вклучува визир што може да се прошири за целосна покриеност. Паметна висина На Рачката прилагодете се со безбедносен врзувач. Сместува следниве седишта за автомобили за новороденчиња : Бебешки Тренд Флекс-Лок И Инерција, Бритакс Чапероне, Чико Кејфит 30, Дури Ифло Прегратка И Негување, Грако Снугрид Кликнете Поврзи 30, 35 и 40, Макси-Коси Прези, Пег Перего Примо Вијаџо 4/35, безбедност 1 Удобно Носење Елита И Одборот 35, Летно Чудо За Новороденчиња упабаби меса. Џогирањето не се препорачува додека ја користите количката со седиште за новороденче или со деца под 6 месеци. Прашања за отповикување на производот? Предметите што се дел од отповикувањето се отстранети од страницата и повеќе не се достапни за купување. Овие предмети вклучуваат само предмети, а не оние на продавачите на Пазарот. Клиентите кои купиле отповикана ставка ќе бидат известени преку е-пошта или со писмо испратено на адресата дадена за време на купувањето. За целосни информации за потсетување, одете На Сеќавања.

Параметри на производот

Стоката во категоријата