Ханес Женски Пријатен Беспрекорен Пуловер Безжичен Градник, Стил Г19Ф

Ханес Женски Пријатен Беспрекорен Пуловер Безжичен Градник, Стил Г19Ф

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Нашиот Удобен Безжичен Градник Со Паметна Големина е супер мек и беспрекорен за поддршка што изгледа добро како што се чувствува. Ханес Пријатна Беспрекорна Пуловер Градник. Супер мек беспрекорен пуловер. Без жица. Плетени зони за поддршка и обликување. Изградени страни и назад. Удобност бенд. Лесно за купување Паметни Големини.

Параметри на производот

Стоката во категоријата