Трговија На големо Ентериери Грета 40.5 Модерен Бар-Висина Столица, Во собата на 2, Бреза

Трговија На големо Ентериери Грета 40.5 Модерен Бар-Висина Столица, Во собата на 2, Бреза

Во магацинот.
DEN 1823.84
Тековен:

Бакстон Студио Грета Бар Столче-Сет од 2 додава елегантен стил во вашиот простор. Неговото цврсто дрвено седиште се комбинира со челична основа за максимална стабилност. Оваа столица има пластични стапала што не означуваат што ги држат гребнатинките и гребнатинките од вашиот под. Во собата на 2. Избришете ја со сува крпа. Црна пластика не-обележување нозе. Светло природно седиште од иверица во боја на бреза. Цврста хромирана челична основа. Гаранција : 30 дена ограничен. Потребно е минимално склопување. Седиште : 16 во. В х 14 во. Д х 28.5 во. Х. Генерално : 17.75 во. В х 18.5 во. Д х 40.5 во. Х (14 фунти.).

Параметри на производот

Стоката во категоријата